Program 40+

MASZ LAT 40+

Po 40. roku życia mniejszy jest poziom hormonów i pojawiające się zmiany w naskórku i skórze właściwej mają wpływ na Twój wygląd. Skóra staje się mniej jędrna i pogłębiają się zmarszczki mimiczne. Tkanka podskórna zaczyna zanikać, co sprawia, że pojawiają się pierwsze zmiany objętościowe, wgłębienia w okolicy doliny łez, bruzd nosowo-wargowych i przy ustach. Na twarzy widać już efekty nawyków (np. palenia) i stylu życia (brak snu, stres itd.). Uwidacznia się coraz więcej przebarwień.

ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

Mezoterapia – Oprócz kwasu hialuronowego lekarz dobiera też specjalne koktajle odżywcze i regenerujące. Dodatkowo zalecana jest mezoterapia wysuszonej skóry dłoni i owłosionej skóry głowy, która poprawia kondycję matowych, suchych i osłabionych włosów.

Peelingi medyczne – W przypadku zmian związanych z trądzikiem dorosłych lub trądzikiem różowatym zalecane są peelingi lecznicze wspomagające leczenie zmian.

Toksyna botulinowa – Regularnie stosowana zapobiega pojawianiu się zmarszczek, wygładza je i modeluje twarz.

Miękki lifting – Pozwala zachować na dłużej młody wygląd i dobre napięcie skóry. Daje efekt zagęszczenia i podtrzymania struktury skóry.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności