fbpx

Resurfacing pHformuła

Resurfacing pHformula to zabieg, który w zależności od zastosowanego preparatu sprawi, że Twoja skóra odzyska wewnętrzny blask lub wyrówna się jej koloryt. Zabieg pHformula A.G.E jest dla Ciebie jeśli masz skórę pozbawioną blasku, poszarzałą ze zmarszczkami mimicznymi. Zabieg pHformula M.E.L.A. jest dla Ciebie jeśli chcesz się pozbyć przebarwień posłonecznych lub starzeniowych, blizn potrądzikowych. Resurfacing pHformula wykonujemy przy użyciu kosmeceutyków farmaceutycznych, które mają nie tylko właściwości pielęgnacyjne, ale również lecznicze.

kosmetyczka poznań

Skóra z przebarwieniami, pozbawiona blasku.

serie zabiegów poznań milbrandt

Zalecana seria zabiegów.

Efekt widoczny od razu.

Nie wykonujemy u kobiet w ciąży.

Resurfacing pHformula to zabieg, który stymuluje komórki Twojej skóry, prowadząc je do przebudowy. Ta unikalna formuła zawiera mieszankę kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych wykorzystywanych w medycynie estetycznej i kosmetologii.

Resurfacing pHformula to pierwsza procedura oparta na technologii medycyny regeneracyjnej z koncepcją kontrolowanej, chemicznej przebudowy skóry. Zabieg dostarcza zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych, bez żadnych negatywnych skutków ubocznych występujących przy konwencjonalnych peelingach.

Wieloletnie badania zaprocentowały stworzeniem pionierskiej technologii, w której po raz pierwszy wyrównano poziom pH (stopień kwaśności roztworu) z pKa (siła działania samego kwasu, bez roztworu), co oznacza maksymalny, kontrolowany poziom uwalnianych protonów, prowadzący do optymalnej odbudowy komórek. Dopełnieniem zabiegów jest obecność kompleksu PH DVCTM, który zmniejsza wrażliwość receptorów czuciowych, co stwarza możliwość stosowania kwasów bez powstawania podrażnień i odczynów zapalnych, zapewnia międzykomórkowy transport składników aktywnych, a także dzięki zawartości F- dekaliny przyspiesza gojenie się ran i wzmacnia barierę ochronną. PH DVCTM posiada właściwości hydrofilowe i hydrofobowe, co oznacza, że ułatwia jednolitą penetrację warstwy rogowej naskórka i skóry przez substancje czynne.

Zabiegi Resurfacingu pHformula powinny być łączone ze stosowaniem produktów do domowej kuracji, w celu odpowiedniego przygotowania skóry i optymalizacji uzyskanych efektów.

Mesoresurfacing™ ( Dermapen + resurfacing) to zaawansowana procedura, która łączy w jednym zbiegu resurfacing pHformula z mikronakłuciami skóry . Mikronakłuwanie wspomaga naturalne mechanizmy naprawcze skóry, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Dodatkowo drobne urazy tworzą kanały, dzięki którym skóra może zaabsorbować nawet do 80% więcej substancji aktywnych zawartych w specjalnych mieszkankach pHformula. Takie połączenie zapewnia wysoką skuteczność zabiegu, który daje dobre rezultaty nawet w przypadku trudnych problemów skórnych takich jak blizny potrądzikowe, rozstępy oraz przebarwienia.

Zabieg wykonują Martyna lub Izabela, dyplomowane kosmetolog.

Czas trwania:
pHformula A.G.E (przeciwstarzeniowo) 45 minut
pH-formula M.E.L.A. (przeciw przebarwieniom) 45 minut

Cena:
pHformula A.G.E (przeciwstarzeniowo) 250 zł
pH-formula M.E.L.A. (przeciw przebarwieniom) 250 zł

Zabieg Powitalny Happy
Zostań naszym klientem, umów się na dowolny zabieg i skorzystaj z powitalnego zabiegu w specjalnej cenie 50 zł. Zabieg obejmuje demakijaż, peeling chemiczny, maskę indywidualnie dobraną do rodzaju cery, masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu, krem odżywczy.
Po pierwszym zabiegu w naszym gabinecie możesz zakupić bon na zabieg powitalny Happy w cenie 50 zł. Bon do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od pierwszej wizyty. Regulamin na stronie: www.med-estetyczna.com.pl/regulamin-promocji
Przemyśl to jeszcze :)
×
×
WordPress Popup

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności