dr Olga Milbrandt

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyłam wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i tu również pracuję jako specjalista w Klinice Onkologii. Od wielu lat medycyna estetyczna jest moją pasją. Swoje umiejętności doskonaliłam studiując w Podyplomowej Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Będąc profesjonalnym trenerem medycyny estetycznej od lat stale podnoszę swoje kwalifikacje i wymieniam doświadczenie na arenie międzynarodowej. Skupiam się na propagowaniu działań prewencyjnych zmniejszających skutki starzenia się organizmu. Jestem zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna, a Państwa zadowolenie, jest dla mnie najważniejsze, dlatego pracuję na najwyższej jakości preparatach renomowanych firm, wybranych w oparciu o badania kliniczne oraz własne doświadczenia. Serdecznie zapraszam.
dr Michał Sawicki milbrandt gabinet medycyny estetycznej

dr Michał Sawicki

Jestem lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyłem wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pracuję również jako specjalista Chirurgii Dziecięcej w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Poznaniu. Również tutaj w Podyplomowej Wyższej Szkole Estetyki Twarzy rozwijam moje zainteresowania medycyną estetyczną. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej. Moje umiejętności doskonalę, biorąc udział w certyfikowanych szkoleniach i międzynarodowych konferencjach. W mojej praktyce skupiam się na silnie regenerujących zabiegach opartych na osoczu bogatopłytkowym i zabiegach chirurgii mało inwazyjnej, dzięki którym jestem w stanie skutecznie spowalniać proces starzenia i osiągać efekty naturalnego wyglądu u moich pacjentów.

Martyna Maczyszyn gabinet medycyny estetycznej milbrandt

Martyna Maczyszyn

Jestem Magistrem kosmetologii. Ukończyłam Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na specjalizacji ANTI-AGING. Oprócz kosmetologii pielęgnacyjnej, moją pasją jest także kosmetologia estetyczna dlatego wyspecjalizowałam się w wykonywaniu takich zabiegów jak dermapen, karboksyterapia czy mezoterapia igłowa wykonywana pistoletem. W swojej pracy kieruje się chęcią pomocy innym w ich problemach skórnych dlatego wciąż podwyższam swoje kwalifikacje zawodowe. Uczestniczę w kursach doszkalających, kongresach oraz targach kosmetologicznych.
Izabela Tarasiuk gabinet medycyny estetycznej milbrandt

Izabela Tarasiuk

Jestem dyplomowanym kosmetologiem, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz
Medycznego Studium Zawodowego na kierunku Technik Masażysta. Specjalizuję się w dobieraniu
skutecznych, indywidualnych terapii skóry twarzy i ciała, a także produktów do pielęgnacji domowej,
co pozwala na osiągnięcie jak najlepszych efektów zabiegów. Jestem pasjonatką kosmetologii i
medycyny estetycznej, zwłaszcza holistycznego podejścia do zdrowia i urody. Uważam, że dzięki
precyzji i dokładności można osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne. Pracę na nowoczesnych
urządzeniach i kosmetykach łączę z relaksem i wprowadzeniem klienta w jak najlepszy nastrój,
wykorzystując swoje umiejętności masażystki. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w licznych
szkoleniach oraz targach kosmetycznych.

Fatima Mrozińska gabinet medycyny estetycznej milbrandt

Fatima Mrozińska

Uzyskałam dyplom kosmetologa I stopnia na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Wyspecjalizowałam się w wykonywaniu laminacji oraz koloryzacji brwi i rzęs. Ukończyłam szkolenia z zakresu oksybrazji, liftingu RF oraz wielu innych. Interesuję się kosmetyką pielęgnacyjną i estetyczną. W pracy kieruję się dokładnością i chęcią wydobycia naturalnego piękna.

recepcjonistka poznań

Marcela Dyka

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze klienta, które zdobywałam w różnych branżach w Polsce i Wielkiej Brytanii. W pracy kieruję się chęcią pomocy innym, dokładnością oraz zadowoleniem klientek i klientów.

Kluczowe znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo i komfort pacjenta. To jak siebie postrzegamy ma kluczowe znaczenie dla naszego samopoczucia i pewności siebie. Staramy się więc poprzez nasze doświadczenie i zaangażowanie stosować metody skutecznie zatrzymujące młody i naturalny wygląd na długie lata.

Zapraszamy

gabinet medycyny estetycznej poznań milbrandt

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić