dr Olga Milbrandt

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyłam wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i tu również pracuję jako specjalista w Klinice Onkologii. Od wielu lat medycyna estetyczna jest moją pasją. Swoje umiejętności doskonaliłam studiując w Podyplomowej Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Będąc profesjonalnym trenerem medycyny estetycznej od lat stale podnoszę swoje kwalifikacje i wymieniam doświadczenie na arenie międzynarodowej. Skupiam się na propagowaniu działań prewencyjnych zmniejszających skutki starzenia się organizmu. Jestem zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna, a Państwa zadowolenie, jest dla mnie najważniejsze, dlatego pracuję na najwyższej jakości preparatach renomowanych firm, wybranych w oparciu o badania kliniczne oraz własne doświadczenia. Serdecznie zapraszam.

dr Michał Sawicki

Jestem lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyłem wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Obecnie odbywam specjalizację Chirurgii Dziecęcej w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Poznaniu. Również tutaj w Podyplomowej Wyższej Szkole Estetyki Twarzy rozwijam moje zainteresowania medycyną estetyczną. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej. Moje umiejętności doskonalę, biorąc udział w certyfikowanych szkolenia i międzynarodowych konferencjach. W mojej praktyce skupiam się na silnie regenerujących zabiegach opartych na osoczu bogatopłytkowym i zabiegach chirurgii mało inwazyjnej, dzięki którym jestem w stanie skutecznie spowalniać proces starzenia i osiągać efekty naturalnego wyglądu u moich pacjentów.

Martyna Maczyszyn

Jestem Magistrem kosmetologii. Ukończyłam Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na specjalizacji ANTI-AGING. Oprócz kosmetologii pielęgnacyjnej, moją pasją jest także kosmetologia estetyczna dlatego wyspecjalizowałam się w wykonywaniu takich zabiegów jak dermapen, karboksyterapia czy mezoterapia igłowa wykonywana pistoletem. W swojej pracy kieruje się chęcią pomocy innym w ich problemach skórnych dlatego wciąż podwyższam swoje kwalifikacje zawodowe. Uczestniczę w kursach doszkalających, kongresach oraz targach kosmetologicznych.

Karolina Chłopek

Jestem dyplomowanym kosmetologiem. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W swojej pracy wykorzystuje w działaniu przeciwstarzeniowym zarówno naturalne surowce, jak i aparatury najnowszej technologii. Zapewniam kompleksową opiekę pielęgnacyjną oraz z zakresu kosmetologii estetycznej by w efektowny sposób wpływać na wygląd i samopoczucie mojego klienta.

Kluczowe znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo i komfort pacjenta. To jak siebie postrzegamy ma kluczowe znaczenie dla naszego samopoczucia i pewności siebie. Staramy się więc poprzez nasze doświadczenie i zaangażowanie stosować metody skutecznie zatrzymujące młody i naturalny wygląd na długie lata.

Zapraszamy

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić