fbpx

Wernisaż 19.08.2021

Gabinet Milbrandt oraz Igor Mikoda serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy REMAKE/REMADE.

19 sierpnia o godz. 19.00 w Gabinecie Milbrandt ul. Matejki 60/1 Poznań.

Prezentowane będą obrazy i rzeźby Igora Mikody.

Igor Mikoda to poznański artysta, którego obrazy można podziwiać m.in. w Gabinecie Milbrandt. W 2020 roku uzyskał tytuł dr habilitowanego, jest profesorem na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Igor Mikoda zajmuje się rzeźbą, grafiką, rysunkiem i projektowaniem graficznym. Człowiek jest w centrum jego twórczej ekspresji – jest i staje się przedmiotem i podmiotem kreacji. Tworzy formy figuratywne, realistyczne, jak i abstrakcyjne struktury przestrzenne. Grafiki to tajemnicze, mroczne i intrygujące wizje nadrealnych istot, animalistycznych stworzeń i surrealistycznych pejzaży. Jego prace to hybrydy – przenikanie się brył, struktur i gestu rysunkowego. Stara się pokazać twórczą wolność i plastyczność materii wyrwanej z kanonu, prezentuje nieskończone możliwości autonomicznej kreacji. Artysta odnosi sukcesy zawodowe w kraju oraz za granicą.

Gabinet Milbrandt to miejsce na mapie Poznania w którym w dyskretnej atmosferze doradzimy jak podkreślić Twoje naturalne piękno. Staramy się poprzez nasze doświadczenie i zaangażowanie stosować metody skutecznie zatrzymujące młody i naturalny wygląd oraz poprawiają samopoczucie odwiedzających nas gości. Nasz zespół tworzą profesjonalni lekarze medycyny estetycznej i specjalistki z zakresu kosmetologii.

Podczas wernisażu będzie możliwość zakupienia koszulek, kosmetyczek oraz toreb z grafikami stworzonymi przez Igora Mikodę. 10% ze sprzedaży każdego produktu zostanie przekazane na osobiście wybrany przez Igora cel, dla Dorotki Wiśniewskiej.

Cennik

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału.
Podczas wydarzenia prosimy o przestrzeganie aktualnie obowiązujących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych.

wystawa poznań
Zabieg Powitalny Happy
Zostań naszym klientem, umów się na dowolny zabieg i skorzystaj z powitalnego zabiegu w specjalnej cenie 50 zł. Zabieg obejmuje demakijaż, peeling chemiczny, maskę indywidualnie dobraną do rodzaju cery, masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu, krem odżywczy.
Po pierwszym zabiegu w naszym gabinecie możesz zakupić bon na zabieg powitalny Happy w cenie 50 zł. Bon do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od pierwszej wizyty. Regulamin na stronie: www.med-estetyczna.com.pl/regulamin-promocji
Przemyśl to jeszcze :)
×
×
WordPress Popup

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności