fbpx

Usuwanie znamion skórnych

Jest to zabieg polegający na wycięciu przez chirurga znamienia przy użyciu skalpela lub noża elektrycznego. Przed zabiegiem pacjent zostaje poddany znieczuleniu miejscowemu.

 

W rezultacie zabiegu w estetyczny sposób usunięte zostają zmiany skórne. Na skórze pacjenta w najgorszym wypadku pozostaje mały ślad. Po zabiegu należy postępować zgodnie z zaleceniami lekarza. Po tygodniu niezbędna jest kolejna wizyta w celu zdjęcia szwów. Zmiany skórne oddawane są do badania histopatologicznego, które po dwóch tygodniach omawiane są w czasie kolejnej konsultacji.

Przed wykonaniem zabiegu zalecamy wykonanie profilaktycznego badania wideodermatoskopii znamion na całym ciele, więcej informacji: www.twojeznamiona.pl

Wskazania:

  • znamiona podejrzane onkologicznie (wskazania medyczne)
  • wskazania estetyczne

 

Przeciwwskazania:

  • aktywne zapalenie operowanej okolicy
  • infekcje

 

Czas trwania zabiegu: od 30 minut

 

Zabieg Powitalny Happy
Zostań naszym klientem, umów się na dowolny zabieg i skorzystaj z powitalnego zabiegu w specjalnej cenie 50 zł. Zabieg obejmuje demakijaż, peeling chemiczny, maskę indywidualnie dobraną do rodzaju cery, masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu, krem odżywczy.
Po pierwszym zabiegu w naszym gabinecie możesz zakupić bon na zabieg powitalny Happy w cenie 50 zł. Bon do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od pierwszej wizyty. Regulamin na stronie: www.med-estetyczna.com.pl/regulamin-promocji
Przemyśl to jeszcze :)
×
×
WordPress Popup

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności