fbpx

Oczyszczanie manualne twarzy

Oczyszczanie manualne twarzy to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych cery tłustej i mieszanej. Te typy skóry wymagają specjalnej pielęgnacji. Najlepsze efekty uzyskuje się po połączeniu profesjonalnych zabiegów gabinetowych z systematyczną pielęgnacją domową. Dodatkowo często zaleca się również leczenie dermatologiczne. Oczyszczanie manualne twarzy ma właściwości oczyszczające, wyciszające i antyseptyczne. Twoja skóra po zabiegu będzie wypielęgnowana, odżywiona, zregenerowana i nawilżona, bez nieprzyjemnego uczucia tłustej skóry.

Dla cery tłustej, z zaskórnikami, mieszanej, trądzikowej.

Zalecana seria zabiegów.

Bez użycia igieł.

Bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Zabieg oczyszczania manualnego twarzy dzieli się na trzy etapy. Pierwszy etap to oczyszczenie i przygotowanie skóry do zabiegu właściwego, czyli wykonanie profesjonalnego demakijażu, peelingu oraz nałożenie maski rozpulchniającej. Zabiegi te mają za zadanie zmiękczyć naskórek i odblokować pory. Drugi etap to oczyszczanie manualne twarzy, które polega na ręcznym usuwaniu nieestetycznych zaskórników i grudek, oczyszczaniu porów. W trzecim etapie skóra jest odżywiona i wyciszona za pomocą maski, pory skórne zostają domknięte. Po zabiegu oczyszczania manualnego twarzy skóra jest odświeżona, oczyszczona, a przez kolejne dni się regeneruje.

Dodatkowo w naszym gabinecie możesz kupić kosmetyki z serii używanej podczas zabiegu, aby osiągnąć najlepsze efekty łącząc profesjonalne zabiegi z pielęgnacją w domu.

Zabieg oczyszczania manualnego obejmuje:

  • Profesjonalny demakijaż,
  • Peeling dobrany do skóry,
  • Maska rozpulchniająca,
  • Oczyszczanie manualne twarzy,
  • Maska wyciszająca,
  • Tonik oczyszczający z ekstraktami roślinnymi,
  • Krem indywidualnie dobrany do potrzeb skóry.

Zabieg wykonują Martyna i Iza, dyplomowane Panie kosmetolog.

Czas trwania: 90 minut

Cena: 199 zł

Zabieg wykonywany jest na twarz, szyję i dekolt.

O ostatecznym przebiegu zabiegu decyduje kosmetolog, po wywiadzie z pacjentką(-tem) oraz ocenie stanu skóry.

Zabieg Powitalny Happy
Zostań naszym klientem, umów się na dowolny zabieg i skorzystaj z powitalnego zabiegu w specjalnej cenie 50 zł. Zabieg obejmuje demakijaż, peeling chemiczny, maskę indywidualnie dobraną do rodzaju cery, masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu, krem odżywczy.
Po pierwszym zabiegu w naszym gabinecie możesz zakupić bon na zabieg powitalny Happy w cenie 50 zł. Bon do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od pierwszej wizyty. Regulamin na stronie: www.med-estetyczna.com.pl/regulamin-promocji
Przemyśl to jeszcze :)
×
×
WordPress Popup

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności