MEZOTERAPIA

Mezoterapia to grupa zabiegów rewitalizujących skórę. W ich czasie śródskórnie podaje się różnego rodzaju substancje dobrane zgodnie z potrzebami pacjenta. Wśród najbardziej popularnych w naszym gabinecie możemy wymienić osocze bogatołytkowe (PRP), kwas hialuronowy, czynnik DMA oraz inne substancje odżywcze i czynniki regenerujące.

 

Przed zabiegiem skóra pacjenta zostaje oczyszczona z makijażu i zdezynfekowana. W razie potrzeby możemy również zastosować specjalną maść znieczulającą. Są to prawie bezbolesne zabiegi, po których pacjent może wrócić od razu do swoich codziennych czynności.

 

Mezoterapia zmniejsza objawy starzenia się skóry takie jak zmarszczki, zwiotczenie i ścieńczenie skóry twarzy, szczególnie w okolicach oczu, szyi i dekoltu. Wykorzystuje się w niej dwa mechanizmy w celu odmłodzenia skóry. Pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykniętej bezpośrednio w skórę. Drugim – efekt gojenia się tkanki po licznych iniekcjach. Zabieg ten silnie nawilża skórę, stymuluje metabolizm komórek, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny. Po serii zabiegów skóra wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. W zależności od stosowanego preparatu zabiegi powtarza się co 1-3 tygodnie przez określony okres np. 6 miesięcy.

Wskazania:

  • są to zabiegi polecane każdemu

 

Przeciwwskazania:

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • choroby autoimmunologiczne skóry
  • infekcje w miejscu iniekcji
  • stosowanie antybiotyków, leków przecibólowych i przeciwkrzepliwych
  • uczulenia na stosowane preparaty

 

Czas trwania zabiegu: od 30 minut

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności