fbpx

Lipoliza Iniekcyjna

Iniekcyjne usuwania tkanki tłuszczowej, czyli technika intralipoterapii została uznana za najbezpieczniejszą technikę iniekcyjną w redukcji tkanki tłuszczowej. Niestety jeszcze dziś oferowane są zabiegi przy zastosowaniu fosfatydylocholiny (PDC) określane błędnie lipolizą iniekcyjną. Od momentu pojawienia się profesjonalnych preparatów każdy pacjent zyskał możliwość usunięcia tkanki tłuszczowej w sposób zupełnie nieinwazyjny i zdecydowanie tańszy.

Jest to niechirurgiczna alternatywa liposukcji, jednak nie zastępuje liposukcji. Jest zabiegiem znacznie łagodniejszym, wyróżnia się nieoperacyjnym postępowaniem, znacznie mniejszą urazowością dla organizmu i nie wyłącza pacjenta z codziennego funkcjonowania. Używamy roztworów bez fosfatydylocholiny, w którym głównymi, działającymi na komórkę tłuszczową substancjami są detergenty (typu deoksycholan sodu). Detergent rozpuszcza tłuszcz i niszczy błonę komórkową – zachodzi proces adipocytozy. Wstrzyknięte w tkankę tłuszczową powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki

Zdjęcia przed i po zabiegach:

 

Wskazania:

– miejscowe obtłuszczenie oporne na dietę i ćwiczenia

 

Przeciwwskazania:

– ostre choroby nerek i wątroby

– cukrzyca

– ciąża

– choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem

– karmienie piersią

– stałe stosowanie leków rozrzedzających krew

– choroby tarczycy

 

Po zabiegu odczuwa się lekkie swędzenie, pieczenie oraz tkliwość miejsca poddawanego zabiegowi i są to pożądane efekty uboczne świadczące o skuteczności i działaniu podanego roztworu. Przez kolejne kilka dni widoczne może być zaczerwienie i obrzęk. Skóra będzie lekko bolesna i tkliwa. Jest to normalna reakcja organizmu na zabieg i ustępuje samoistnie. Tak jak przy wszystkich zabiegach iniekcyjnych po zabiegu mogą pojawić się krwiaki w miejscu iniekcji.

 

Czas trwania zabiegu: od 60 minut

Zabieg Powitalny Happy
Zostań naszym klientem, umów się na dowolny zabieg i skorzystaj z powitalnego zabiegu w specjalnej cenie 50 zł. Zabieg obejmuje demakijaż, peeling chemiczny, maskę indywidualnie dobraną do rodzaju cery, masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu, krem odżywczy.
Po pierwszym zabiegu w naszym gabinecie możesz zakupić bon na zabieg powitalny Happy w cenie 50 zł. Bon do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od pierwszej wizyty. Regulamin na stronie: www.med-estetyczna.com.pl/regulamin-promocji
Przemyśl to jeszcze :)
×
×
WordPress Popup

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności