fbpx

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to zabieg, który pomoże Ci pozbyć się niechcianego owłosienia i zapomnieć o tradycyjnej depilacji. Jest to niezwykle wygodne i praktyczne, pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze oraz jest ekologiczne (nie musisz używać maszynek, kremów, pianek, itp.). Seria zabiegów sprawi, że Twoja skóra będzie gładsza.

Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu.

serie zabiegów poznań milbrandt

Zalecana seria zabiegów.

kosmetyczka poznań

Wymagana konsultacja przed pierwszym zabiegiem.

Nie wykonujemy u kobiet w ciąży.

Pracujemy na LASERZE DIODOWYM SMART, jest to nowoczesne urządzenie, które posiada certyfikat bezpieczeństwa. Zastosowano w nim najnowocześniejszą technologię:

  • trzy lasery w jednym –  dzięki czemu niszczone są różne rodzaje mieszków włosowych,
  • diody SLD – hybryda diody laserowej (LD) + diody LED, co przekłada się na lepsze rezultaty zabiegu,
  • właściwości odbijające -mieszki włosowe są w stanie w pełni zaabsorbować wiązkę lasera, co oznacza efektywniejszy zabieg,
  • chłodzenie końcówki – w aż 6 miejscach, co sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy.

 


Promocja:

20% zniżki przy zabiegu depilacji laserowej dwóch okolic

np. uda i łydki 400 zł zamiast 500 zł

30% zniżki przy zabiegu depilacji laserowej trzech okolic

np. pachy, uda i łydki 469 zł zamiast 670 zł

Zniżka naliczana jest w gabinecie po skorzystaniu z usługi.


 

Zabieg depilacji laserowej polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła wytwarzanego przez laser. Wiązka światła lasera pochłaniania jest przez melaninę (barwnik) zawartą w strukturach włosa. Zaabsorbowana energia zmienia się na energię cieplną co prowadzi do uszkodzenia macierzy włosa. Długość fali emitowanej przez diodę wynosi 808-810nm. Światło lasera działa powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu.

Depilacja laserowa jest najefektywniejsza, gdy włosy znajdują się w fazie wzrostu czyli anagenu. Aby uszkodzić mieszek włosowy włos musi znajdować się w fazie wzrostu, dlatego też potrzebne jest wykonanie kilku sesji, by uzyskać pożądane efekty. Ilość zabiegów zależna jest od części ciała, rodzaju włosa, predyspozycji genetycznych, wieku.

Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską. Lekarz przeprowadza wywiad, ocenia stan i typ skóry oraz rodzaj włosa – od tych czynników uzależnione jest prawidłowe dobranie parametrów lasera.

Zabieg wykonują Martyna lub Izabela, dyplomowane kosmetolog.

Cena:
Kliknij i sprawdź szczegółowy cennik.

Zabieg Powitalny Happy
Zostań naszym klientem, umów się na dowolny zabieg i skorzystaj z powitalnego zabiegu w specjalnej cenie 50 zł. Zabieg obejmuje demakijaż, peeling chemiczny, maskę indywidualnie dobraną do rodzaju cery, masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu, krem odżywczy.
Po pierwszym zabiegu w naszym gabinecie możesz zakupić bon na zabieg powitalny Happy w cenie 50 zł. Bon do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od pierwszej wizyty. Regulamin na stronie: www.med-estetyczna.com.pl/regulamin-promocji
Przemyśl to jeszcze :)
×
×
WordPress Popup

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności